Nowy etap w życiu rodziny – dziecko rozpoczyna studia

[REKLAMA]

Nasze dzieci szybko dojrzewają i jeszcze szybciej wkraczają w dorosłe życie. Zwykle pierwszym znaczącym krokiem  w dorosłość jest pomyślnie zdany egzamin maturalny i rozpoczęcie studiów wyższych. Student w rodzinie to duma rodziców, ale również konkretne wydatki, gdyż studenckie życie bywa kosztowne, a młodzi ludzie liczą na pomoc rodziców.

Wybór studiów – jedna z ważnych życiowych decyzji

Wybór studiów wyższych bywa jedną z najważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka, gdyż zazwyczaj ma znaczący wpływ na jego życie zawodowe i wynagrodzenie. Zanim zdecydujesz się na wybór odpowiedniego kierunku studiów sprawdź również które uczelnie oferują te kierunki, które bierzesz pod uwagę. Jeśli chcesz podjąć studia na popularnym kierunku, zapewniającym znalezienie dobrej pracy, a tym samym sukces zawodowy przyjrzyj się uważnie obowiązującym wymaganiom i kryteriom rekrutacji, a następnie zapoznaj się skrupulatnie z planem studiów. Dopiero wówczas wybierz odpowiednie dla siebie studia.

Studia wyższe w Trójmieście

Warto zorientować się czy tam, gdzie mieszkasz znajdują się uczelnie wyższe zapewniające interesujące studia. Trójmiasto jest wymarzonym miejscem do tego, aby zgłębiać wiedzę, a jednocześnie wieść fascynujące studenckie życie. Jeśli zatem chcesz studiować nad morzem wyjedź na studia. Gdynia oferuje różne kierunki, m.in. pięcioletnie studia prawnicze, które odbywają się w trybie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Atrakcyjne kierunki studiów na uczelni WSAiB w Gdyni

Obecnie w nowoczesnych i prestiżowych kierunkach studiów licencjackich i magisterskich przoduje właśnie Gdynia. Jako nowoczesna szkoła wyższa zapewnia słuchaczom różnorodne kierunki. Wśród wielu cenionych kierunków dużym powodzeniem cieszą się Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz studia Menadżersko-Prawne i Zarządzanie.

Prawo czy studia Menadżersko-Prawne – sukces dzięki połączeniu dwóch kierunków

Studia na kierunku Prawo niezmiennie uchodzą za jeden z najbardziej prestiżowych i gwarantujących doskonałe wykształcenie oraz ogromne możliwości rozwoju zawodowego. Z kolei studia z zakresu Zarządzania i Prawa łączą w sobie najbardziej istotne elementy wiedzy, dzięki czemu ich absolwenci nie mają najmniejszych problemów ze znalezieniem satysfakcjonującej pracy. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie uczelni https://wsaib.pl/kandydaci/piecioletnie/prawo

Logistyka – studia gwarantujące dobry zawód

Jednym z uznanych kierunków studiów wyższych jest logistyka. Jeśli interesują Cię te studia – Gdynia będzie najlepszym wyborem. Do wyboru masz studia dzienne lub zaoczne. Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia szybki dojazd na uczelnię, również w weekendy.  Studia na kierunku Logistyka to nowość na gdyńskiej uczelni. Studenci tego kierunku uczestniczą w wyjątkowych projektach pozwalających im połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Uczelnia we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem InterManager opracowała unikalny Program Adopcji Statków, który umożliwia śledzenie położenia statku i kontakt z załogą na morzu w języku angielskim i w trudnych warunkach.

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*