Smyk Poznań – najlepsze miejsce na zakupy z dziećmi!

[REKLAMA]

Potrzebujesz ubranek, zabawek lub innych akcesoriów dla swoich pociech? A może szukasz prezentu na baby shower swojej przyjaciółki? Niezależnie od tego, w jakim wieku jest dziecko, wszystko co potrzebne znajdziesz w markecie Smyk w Poznaniu! Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić ten wyjątkowy sklep!

Dzieci dorastają w zawrotnym tempie. Szybko zmieniają się też ich potrzeby i wymagania, a rodzice na każdym etapie dorastania swojej pociechy zapewniają jej dostęp do środków, akcesoriów, zabawek oraz wszelkich innych dóbr, które potrzebują do życia i zdrowego, rozwoju. Szeroko rozumiany asortyment dla niemowlaków oraz maluchów do 14 roku życia można znaleźć w sklepie z asortymentem dla dzieci Smyk w Poznaniu! Przekonaj się, dlaczego jest to idealne miejsce na zakupy z dziećmi!

Smyk Poznań – kilka słów o marce

Smyk jest polską firmą zajmującą się dystrybucją oraz wytwarzaniem produktów dla dzieci, istniejącą już od 1952 roku. Pierwszy sklep został otwarty w roku 1977 i od samego początku swojego funkcjonowania marka zachowuje niezachwianą, silną pozycję na polskim rynku. Każdy salon oferuje najwyższej jakości artykuły od rodzimych i zagranicznych producentów, doskonale dostosowane do potrzeb dzieci oraz rodziców.

Smyk Poznań to oddział, który gwarantuje nie tylko zróżnicowaną ofertę, ale również kompleksową obsługę. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą i radą każdej osobie niedoświadczonej czy niezdecydowanej. W ten sposób Twoje zakupy na pewno będą owocne i udane! Co więcej, salon Smyk jest częścią centrum handlowego Homepark Franowo, więc wizytę w nim można wygodnie połączyć z innymi zakupami!

Smyk Franowo – jedyny w Poznaniu oddział Megastore!

Smyk Franowo jest jedynym w Poznaniu oddziałem wielkopowierzchniowym, tzw. Megastore. Takie filie są nie tylko znacznie większe i oferują szerszy wybór asortymentu, ale są także bardziej dostosowane do osób, które wybrały się na zakupy ze swoimi pociechami. Smyk Megastore gwarantuje więc m.in. dostęp do parkingu oraz brak schodów, co jest znacznym udogodnieniem dla rodziców z dziećmi w wózkach. Cała powierzchnia sklepu jest urządzona w taki sposób, by była bezpieczna, wygodna oraz przyjazna. Szerokie alejki, czujna i doświadczona obsługa, dobre oświetlenie oraz wyraźne oznaczenia zapobiegają zgubieniu się małych urwisów. Smyk Franowo to idealne miejsce na rodzinne zakupy!

Wszechstronny sklep dla dzieci i rodziców – oferta Smyk w Poznaniu

Smyk Poznań to sklep dla dzieci, który zaspokoi potrzeby rodziców maluchów w różnym wieku – od pierwszych dni, do 14 roku życia. Na ofertę składają się m.in.: ubranka, tekstylia, kosmetyki, mebelki, zabawki, artykuły papiernicze, książki, wózki i wiele więcej. Na stanie znaleźć można także wiele sprzętów, z pomocą których zadba się o bezpieczeństwo najmłodszych, np. foteliki samochodowe, systemy zabezpieczające do domu (np. nakładki na kanty mebli, zamknięcia do środków chemicznych czy ochraniacze na gniazdka elektryczne). Młodzi rodzice chętnie skorzystają m.in. z wyprawek ciążowych czy poradników dla rodziców. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego, co będzie praktyczne, a przy tym przyniesie radość!

Oddział sklepu Smyk w Poznaniu to sklep z artykułami dziecięcymi, w którym można znaleźć wszystko to, co jest potrzebne, praktyczne i bezpieczne! Zadbaj o to, by Twoja pociecha rozwijała się w zdrowiu oraz radości! Zabierz swoją rodzinę na zakupy do Homepark Franowo, by owocnie spędzić wspólny czas!

1 komentarz

  1. Uwielbiam sklepy Smyk 🙂

  2. Bardzo lubie robic zakupy w sklepie Smyk dla swoich dzieci. Są tam wspaniałe rzeczy, dobrej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*