Kolorowa poszewka na poduszkę dziecka

[REKLAMA]

Poszewka na poduszkę dziecka powinna być barwna i miła w dotyku żeby zapewniała komfort snu maluszka. Wybierz taką poszewkę, która będzie w pełni bezpieczna oraz funkcjonalna.

poszewka-35x55

Poszewka bezpieczna dla zdrowia

poszewka-60x80

Sen dzieci bardzo mocno wpływa na ich samopoczucie oraz zdrowie. Ważne jest żeby zasypiały komfortowo, a materiały, którymi są otoczone nie podrażniały skóry i był w pełni bezpieczny.

Poszewki dedykowane dzieciom nie posiadają guzików, które mogłyby zostać przez nie odgryzione i połknięte lub zaczepione o coś. System nap nie pozwala zsunąć się im z poduszki. Dodatkowo wykonane są w pełni antyalergicznych materiałów.

Idealna poszewka 35×55 nie będzie ślizgać się pod główką dziecka dzięki czemu możemy być pewni, że zaśnie w zdrowej pozycji, a poduszka nie wypadnie przy nocnym wierceniu się.

Postaw na najwyższą jakość produktu ponieważ od niego będzie zależał spokojny sen dziecka. Materiał powinien być oddychający, nieuczulający oraz delikatny w kontakcie z wrażliwą skórą.

Bawełna, muślin, a może minky

poszewka-45x65

Poszewki na poduszki dla dzieci są szyte z różnych materiałów. Do najpopularniejszych należy bawełna, muślin oraz minky. Przyjrzyjmy się właściwością produktów bliżej.

  • bawełna

Poszewka 60×80 uszyta z bawełny jest w pełni oddychająca, dlatego nie doprowadza do powstawania potówek. Bawełnę cechuje duża wytrzymałość przy jednocześnie miłej dla dotyku strukturze. Możesz ją wielokrotnie wyprać, a nie straci na tym. Poszewka wykonywana jest jedynie z certyfikowanej bawełny dlatego możemy mieć pewność o jej jakości.

  • muślin

Muślin idealnie dostosowuje się do ciała. Jeżeli obleczesz nim poduszkę możesz być pewny, że dziecko zazna spokojnego snu. Przewiewność poszewki sprawia, że ciało nie poci się przez nią. W razie potrzeby pochłonie nadmiar wilgoci oraz ją odprowadzi nie dopuszczając do dyskomfortu podczas snu. Materiał ten jest uznawany za najdelikatniejszy.

  • minky

Kupując poszewkę do poduszki wykonaną z minky możemy być pewni, że nie podrażni ona buzi maluszka. Jest lekka oraz bardzo miękka. Poszewka nie będzie się gniotła pod główką, dzięki czemu nie spowoduje zaburzenia komfortu. Maleństwo zaśnie na niej jak na chmurce! W razie potrzeby niespodziewanego prania szybko wyschnie. Poszewka 45×65 z minky zachwyci swoim wyglądem oraz teksturą.

W wyborze odpowiedniej poszewki na poduszkę najważniejszy jest jej materiał. Nie mniej jednak różnorodność wzorów oraz kolorów również jest ważna ponieważ pozwala dostosować ją pod aranżację pokoju dziecka. Twoja pociecha będzie zachwycona mogąc zasnąć otoczona w bajkową pościel.

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*