Kubek dla przedszkolanki – miły upominek z okazji zakończenia roku szkolnego

[REKLAMA]

Pani przedszkolanka to osoba, która tak samo, jak nauczyciel pracujący w szkole, obchodzi takie okazje, jak Dzień Nauczyciela oraz zakończenie roku szkolnego. Zdarza się, że rodzice pomijają kwestię podziękowania za udany rok w przedszkolu oraz doskonałą opiekę, którą przedszkolanki każdego dnia otaczały ich dziecko. Naszym zdaniem warto jednak zadbać o dobrą relację z paniami przygotowującymi nasze dzieci do dalszego etapu edukacji i w takim dniu, jak zakończenie roku szkolnego, podarować im niezobowiązujący upominek będący wyrazem wdzięczności i podziękowania za trud oraz zaangażowanie włożone w codzienną pracę. Kwiaty lub czekoladki z pewnością odpowiednio spełnią swoje zadanie. Są to jednak prezenty nietrwałe, które szybko ulecą z pamięci pani przedszkolanki. Lepiej postawić na coś, co może stać się dla niej cenną pamiątką, a w dodatku ma funkcje praktyczne. Personalizowany kubek dla przedszkolanki to doskonały pomysł na miły i niezobowiązujący podarunek z okazji zakończenia roku szkolnego, który na pewno pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę i sprawi jej wiele przyjemności.

Kubek dla przedszkolanki – pomysły  

W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz mnóstwo pomysłów i inspiracji na oryginalne kubki personalizowane, wśród których znajdą się również propozycje odpowiednie dla pań z przedszkola. Na kubku dla przedszkolanki możesz umieścić:

  • dowolną grafikę,
  • zdjęcie dzieci,
  • podziękowanie,
  • cytat,
  • imię nauczycielki,
  • lub specjalne życzenia i dedykacje.

Kubek dla przedszkolanki może być podarowany jako prezent indywidualny lub od całej grupy. To niecodzienna pamiątka, która pozwoli nauczycielce zapamiętać rocznik i miło wspominać swoich podopiecznych nawet po wielu latach.  

Kubek dla przedszkolanki – wybierz model  

W sklepie internetowym Empik Foto staramy się wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom różnych użytkowników, dlatego udostępniamy wiele modeli kubków, wśród których na pewno znajdziesz ten właściwy dla pani z przedszkola Twojego dziecka. Kubek klasyczny o tradycyjnym kształcie sprawdzi się dla każdego i do różnych naparów. Kubek kawowy i kubek do latte będzie doskonałym prezentem dla miłośniczek picia kawy. Kubek XXL ugasi nawet największe pragnienie, a kubek z łyżeczką będzie prezentował się niezwykle efektownie i elegancko. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz również kubki magiczne ujawniające nadruk dopiero nalaniu gorącej wody, kubki z kolorowym środkiem oraz kubki emaliowane w stylu retro, których można używać także do podgrzewania zupy na kuchence gazowej lub elektrycznej. Wybierz model kubka, który najlepiej może przypaść do gustu pani przedszkolance, a następnie zaprojektuj oryginalny i unikatowy nadruk za pomocą naszego intuicyjnego edytora online.  

Personalizowany kubek dla przedszkolanki to doskonały pomysł na prezent z okazji zakończenia roku szkolnego. Do upominku możesz dołączyć także bukiet kwiatów lub zestaw wysokogatunkowych herbat. Jesteśmy pewni, że taki podarunek sprawi pani z przedszkola mnóstwo radości, a być może wywoła nawet łzy wzruszenia. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego Empik Foto i sięgnij po sprawdzone i proste rozwiązania, które zmieniają zwykłe przedmioty w unikatowe i oryginalne upominki.  

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*