5 pomysłów na spersonalizowany prezent dla rodziców

[REKLAMA]

Prezenty personalizowane cieszą się ostatnio dużym powodzeniem. Wynika to nie tylko z coraz większej łatwości ich wykonania, ale również wyjątkowego charakteru takich podarunków. Sprawdź, co warto wręczyć rodzicom na wiele różnych okazji!

Dlaczego warto postawić na spersonalizowane prezenty?

Warto wręczać rzeczy, które są dopasowane do potrzeb i gustu obdarowanej osoby, ale też mają lekko humorystyczny akcent. Kubki i koszulki z nadrukiem to najpopularniejsze rzeczy z tej kategorii, ale są jeszcze inne, o których warto pomyśleć. Personalizowane prezenty pokazują, że poświęciłeś czas, by je przygotować, ale też, że zwróciłeś uwagę na wyjątkowy gust czy specyficzne potrzeby tego, komu je wręczasz. Weź je pod uwagę przy najbliższej okazji!

Z jakich okazji warto wręczyć rodzicom prezent?

Jest wiele sytuacji, w których przyda się drobny upominek dla własnych rodziców lub teściów. To przede wszystkim ich rocznica ślubu – święto, które obchodzą wspólnie. Kubek z nadrukiem czy pasujące koszulki można też wręczyć przy okazji świąt Bożego Narodzenia, czy zupełnie bez okazji – aby było miło! Z pewnością w ciągu roku znajdzie się wiele sytuacji, by dać im ciekawy prezent. A oto 5 naszych propozycji!

  1. Płócienne torby. Twoi rodzice lubią codziennie rano wychodzić wspólnie na zakupy do pobliskiego sklepu? A może nie ruszają się z domu bez ekologicznych toreb? W takim razie warto sprezentować im dwie sztuki w ciekawych kolorach, oczywiście dbając o to, by grafika na nich była odpowiednio zabawna i dopasowana do ich charakteru.
  2. Koszulki z nadrukiem. Dwa pasujące do siebie T-shirty, które rodzice będą mogli zakładać wspólnie na rodzinne imprezy, podkreślające ich zażyłość i wspólne poczucie humoru. To się po prostu nie może nie udać!
  3. Podkładka pod myszkę. Twoi rodzice często korzystają ze wspólnego komputera, a może każde z nich ma osobny? Niech mają zatem piękne podkładki pod mysz ze swoim wspólnym zdjęciem lub z ciekawą grafiką, która idealnie będzie odzwierciedlała ich wspólne zainteresowania. Z pewnością znajdziesz dla nich coś fajnego!
  4. Kubki z nadrukiem. To ciekawy pomysł, szczególnie gdy obdarowane osoby uwielbiają pić wspólnie kawę lub herbatę i jest to dla nich swoisty rytuał. Naczynia z odpowiednią, humorystyczną grafiką lub zdjęciem, a do nich dobrej jakości kawa lub herbata z zaparzaczem – to bardzo fajny sposób na to, aby mogli rozpoczynać dzień miłym akcentem!
  5. Fartuchy kuchenne. Ten personalizowany element kuchennej garderoby z efektownym, zabawnym nadrukiem może sprawić, że rodzice chętniej będą spędzali razem czas w kuchni. To świetny gadżet dla miłośników gotowania, którzy wszystko lubią robić wspólnie!

Jak zamówić wyroby z nadrukiem?

Z pewnością warto sięgać po personalizowane przedmioty, aby robić przyjemność swoim bliskim. To rzeczy niedrogie, które z łatwością zlecisz w dobrej drukarni online takiej jak TDruk. Możesz je wykonać w niewielkim nakładzie, dostarczając odpowiedni plik graficzny i wypełniając formularz zamówieniowy. Zrób to i obdaruj swoich rodziców czymś, czego nie ma nikt inny!

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*