Słodki upominek dla gości komunijnych – czekoladki w wyjątkowym opakowaniu

[REKLAMA]

Pierwsza Komunia Święta to niezwykły dzień w życiu młodego człowieka i to nie tylko z uwagi na otrzymywane prezenty. Oczywiście goście, szczególnie najbliższa rodzina, hojnie obdarowują w tym dniu 8-latków, ale czy pamiętają ten dzień na długo i mogą go wspominać z dużym sentymentem? Jeżeli chcesz, aby Komunia Święta Twojego dziecka nie była jedną z wielu tego typu uroczystości, na jakich bywają zaproszeni goście, mamy coś, co może Cię zainteresować. Co powiesz na drobny upominek dla gości komunijnych? Uwierz nam, że warto. Co więcej, mamy już pewien gotowy pomysł!

Czekoladki – pomysł na drobny upominek dla komunijnych gości!

Nie ulega wątpliwości, że drobne upominki wręczane gościom podczas Pierwszej Komunii Świętej są bardzo miłym gestem ze strony rodziców 8-latków. Jak nie trudno zaobserwować, z takimi gestami z ich strony spotykamy się coraz częściej. Możemy powiedzieć więcej i stwierdzić, że powoli staje się to już tradycją.

Jeżeli nie wiesz, co wręczyć gościom w ramach podziękowania, że byli częścią tak ważnej uroczystości dla Twojego dziecka, postaw na czekoladki. Oczywiście nie może to być zwykła czekolada, jaką dostaniesz w pierwszym lepszym markecie. Nic z tych rzeczy. Jeżeli już decydujesz się na taki upominek, musi on być wyjątkowy. I będzie, o ile postawisz na ekskluzywne czekoladki zapakowane w specjalne pudełeczka.

Żeby nie być gołosłownym, postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądać może taki słodki prezent. Oczywiście najważniejsze, aby czekoladki nie były wyrobem czekoladopodobnym. Musi to być prawdziwa czekolada. Dlatego dobrym wyborem będzie na przykład czekolada belgijska, która nie bez powodu jest uważana za jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą w tej grupie produktów.

Najczęściej rodzice na słodki prezent w formie czekoladki wybierają słodkości z czekolady mlecznej, ale nie jest to żadna reguła. Możliwości w tym obszarze rodzice mają coraz większe. Co nie jest bez znaczenia, czekoladki mają oryginalne kształty (np. w kształcie serca) i są zawinięte w srebrny lub złoty papierek z pięknie zdobioną banderolką z różnymi motywami. Same czekoladki mogą być uniwersalne, ale też spersonalizowane.

Czekoladki i cukierki, kwadratowe i w kształcie serduszka, personalizowane i uniwersalne

Do wyboru są czekoladki kwadratowe i w kształcie serduszka, tj.:

  • Personalizowane czekoladki w kształcie kwadracika – pyszne słodkości ze specjalną ozdobną banderolką. Zdobi ona czekoladkę na froncie i odwrocie. Znajduje się na niej napis „Dziękujemy za przybycie” i „Komunia Święta”. Może on być również całkowicie personalizowany, dzięki czemu goście przyjęcia poczują się jeszcze bardziej wyróżnieni.
  • Czekoladki w kształcie serduszka – nie tylko pyszne, ale i przepiękne dekoracje, które podkreślają charakter uroczystości. Każda czekoladka jest ozdobiona tematycznym bilecikiem.

Oprócz czekoladek ciekawą formą podziękowania dla gości uroczystości jest słodki cukierek w kształcie serduszka. To inna, ale równie elegancka forma podziękowania zaproszonym gościom za przybycie. Dzięki wiadomości dołączonej do upominku każdy gość Komunii Świętej lub innej podniosłej uroczystości (np. wesele, chrzest) na pewno poczuje się wyjątkowo.

Smaczne czekoladki, piękne pudełeczka

Bez wątpienia czekoladka to smaczny i elegancki prezent dla gości przybyłych na Pierwszą Komunię Świętą Twojego dziecka. Jeżeli taki upominek chcesz wyróżnić jeszcze bardziej, zdecyduj się na czekoladki personalizowane. To słodkości zapakowane w pudełeczka na komunię lub woreczki z organzy, oczywiście z bilecikiem z imieniem dziecka przystępującego do Komunii Świętej i datą uroczystości. Dodatkowo etykieta smakołyku ma piękną szatę graficzną dopasowaną do wybranej przez rodziców kolekcji, która jest ozdobiona motywami komunijnymi. Dzięki temu prezencik będzie wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo.

Nie mamy wątpliwości, że takie drobne, słodkie upominki dopełnią całości komunijnego przyjęcia. Będą doskonale prezentować się na stole, uzupełniając jego aranżację. Dzięki nim każdy z gości uroczystości poczuje się wyróżniony.

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*