Zalety ochraniaczy do łóżeczka typu warkocz

[REKLAMA]

Jak sama nazwa wskazuje, ochraniacz na łóżeczko ma chronić malca, który w nim przebywa. Zdarza się, że to akcesorium, które jest dodawane do zestawów pościeli do łóżeczka, ale nie jest to żadna reguła. Nie ma problemu, aby dokupić je osobno. W tym wpisie skupmy się na jednym z rodzajów ochraniaczy, jakim są tzw. warkocze. Co sprzyja zastosowaniu ochraniaczy do łóżeczek w tej formie?

Typy ochraniaczy: tradycyjne, poduszkowe, warkocze

W pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę same typy ochraniaczy. Opinie o nich są różne, ale z reguły należycie chronią one łóżeczka dla dzieci. Oczywiście pod warunkiem, że to produkt ze sprawdzonego źródła, na przykład sklepu z artykułami dla dzieci i niemowląt Miziu.

Dzieląc ochraniacze do łóżeczek dla dzieci, wyróżnia się między innymi produkty jednoczęściowe (tradycyjne) oraz modułowe (poduszkowe). Pierwsze są najczęściej występującymi ochraniaczami, które składają się z długiego pasa z wiązaniami po bokach. To dobre rozwiązanie dla starszych dzieci, które muszą mieć więcej przestrzeni w swoim łóżeczku. Z kolei ochraniacz modułowy jest złożony z sześciu osobno szytych poduszek o grubości ok. 5 cm.

Ciekawym produktem, który zbiera pochlebne opinie i stanowi ofertę wspomnianego sklepu Miziu, jest ochraniacz typu warkocz. Opinie o warkoczach są niemal wyłącznie pochlebne. Wskazują one, że warkocze to jedne z ulubionych typów ochraniaczy rodziców małych dzieci. Są one niskie i nie ograniczają dopływu powietrza do łóżeczka. Poza tym są na tyle funkcjonalne, że sprawdzą się, kiedy dzieci będą bawić się na podłodze, a w przypadku starszych dzieci posłużą za zagłówek. Oczywiście to ochraniacz w pełni bezpieczny, który jest przywiązywany do łóżeczka poprzez rypsowe wstążki.

Warkocze w sklepie Miziu

Skoro warkocze mają tak dobre opinie, a najlepszymi recenzentami są właśnie rodzice dzieci, przyjrzyjmy się tym produktom z punktu widzenia oferty sklepu Miziu. W tym przypadku, poza warkoczami służącymi za ochraniacze, dostępne są również poduszki z warkoczy. Jak nie trudno się domyślić, taki produkt powstaje z zaplecenia kilku grubszych pasm materiału.

Klienci zainteresowani warkoczami ochronnymi ze sklepu Miziu mogą postawić na produkty podwójne, z trzema oraz z czterema pasmami. Z jednej strony to doskonałe zabezpieczenie łóżeczka dziecka, z drugiej natomiast piękna alternatywa dla klasycznych ochraniaczy. Są trwałe, miękkie, a przy tym różnorodne pod kątem formy, długości i kolorystyki. Oczywiście zawsze to produkt najwyższej jakości, wykonany z miękkiej bawełny wypełnionej elastycznym puchem silikonowym, dodatkowo wzbogacony o osobne paski służące mocowaniu warkocza do łóżeczka dziecka.

Nie ulega więc wątpliwości, że ochraniacze w formie warkoczy ochronnych są dobrym rozwiązaniem dla rodziców wiercących się dzieci. To dobre zabezpieczenie twardych elementów łóżeczka, o które dziecko mogłoby się poobijać. Jednak warkocze ochronne sprawdzą się nie tylko podczas zabawy, ale też wypoczynku czy snu.

1 komentarz

  1. Fantastyczny pomysł! Nie dość, że wygląda niesamowicie i nietuzinkowo, to jeszcze jest funkcjonalne i jest dobrym zabezpieczeniem dla naszych maluszków. Na pewno skorzystam i zakupię jeden 🙂

  2. Oprócz warkocza ważne są też dodatki takie jak pluszaki https://monkly.pl/kategoria-produktu/smieszne-pluszaki/ ja zamawiam w tym sklepie od bardzo dawna, a moje dzieciaki są zachwycone

  3. Ochraniacz warkocz jest zakupem na kilka lat, później może posłużyć również jako zabezpieczenie od ściany w łóżeczku starszego dziecka 🙂

    https://littlebabymaria.com/ochraniacz-warkocz/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*