Jedyny taki serwis przyjazny psom i kotom

[REKLAMA]

Każdy prawdziwy miłośnik zwierząt chce dla nich jak najlepiej. Szczególnie, jeśli są to ukochane zwierzęta domowe, które traktowane są jako członkowie rodziny. Skąd jednak czerpać wiedzę na temat czworonogów, ich zwyczajów, upodobań oraz gdzie znaleźć codzienną dawkę informacji na ich temat? W serwisie zPazurem.pl!

Jest to prawdopodobnie jedyny taki portal o psach i kotach, na którym znajdziemy wszelkie interesujące nas informacje. Począwszy od tych najważniejszych, czyli zagadnień zdrowotnych. Dlaczego pies nie chce jeść, jaka karma najlepsza dla kota, etapy psiego rozwoju, rehabilitacja zwierząt po wypadkach – to tylko niektóre z zagadnień, które kompleksowo omówione są w zakładce Zdrowie. Znajdziemy tam również bardzo wiele informacji dotyczących psychologii zwierząt. Jak prowadzić tresurę, opracowanie podstawowych problemów behawioralnych, metody i opisy rozmaitych terapii. To wszystko zagadnienia, których poznanie umożliwi nam harmonijną koegzystencję z naszym zwierzakiem i sprawi, że na pewno będzie on szczęśliwy, żyjąc z nami pod jednym dachem.

Na portalu znajdziemy także luźniejsze zagadnienia. W zakładce Edukacja są artykuły dotyczące zarówno edukacji i szkolenia naszych czworonogów, ale także edukujące samych właścicieli w kwestii opieki nad nimi. W Koochni możemy przeczytać wszystko, co powinniśmy wiedzieć na temat żywienia, w zależności od rasy, wieku lub stanu zdrowia. A także możemy tam znaleźć przepisy na dania i przekąski dla psów i kotów!

W zakładce Lifestyle znajdziemy cały przekrój informacji związanych ze zwierzętami. Filmy i bajki z udziałem psów lub kotów, kto ze sławnych osób ma jakiego zwierzaka, gdzie możemy bez problemu udać się z naszym czworonogiem i wiele innych. Dla właścicieli, którym zależy na rywalizacji, w zakładce Modny look znajdują się wiadomości dotyczące wystaw psów, obowiązujących na nich standardów i trendów oraz polecenia najlepszych akcesoriów i kosmetyków do pielęgnacji. Z kolei jeśli chcemy zaprezentować umiejętności i zdolności fizyczne naszego czworonoga, wszelkie potrzebne informacje znajdziemy w zakładce Sport.

Na stronie znajdują się także sekcje Funzone oraz Kidszone. W tej pierwszej możemy odnaleźć galerię zdjęć pupili, konkursy, bloga oraz historię, czyli jak dawniej traktowano zwierzęta i jak przedstawiano je w poszczególnych dziedzinach sztuki. Z kolei na dzieci czekają gry z czworonogami w roli głównej, sekcja konkursów, zdjęcia oraz filmy ze zwierzakami.

Bardzo przydatne i warte uwagi będą również pozostałe funkcje, jakie oferuje nam serwis. Znajduje się tam bowiem encyklopedia ras psów i kotów, w której możemy znaleźć zebrane w jednym miejscu wszystkie interesujące nas wiadomości dotyczące danej rasy. Ponadto, dzięki interaktywnemu Selektorowi, w zależności od naszych preferencji i możliwości, serwis pomoże nam podjąć decyzję, jaka rasa zwierzęcia będzie dla nas najodpowiedniejsza. Usługosfera stanowi nieocenioną bazę wszelkich namiarów na osoby prowadzące usługi związane ze zwierzakami. Począwszy od weterynarzy, poprzez fryzjerów, szkoły tresury, hotele dla psów, aż do fotografów zwierzęcych. Wszystko, czego można zapragnąć dla swojego pupila. Dzięki translatorowi, możemy dowiedzieć się, co nasz futrzak pragnie nam przekazać – opracowane przez behawiorystów zwierzęcych infografiki w bardzo lekki i przyjemny sposób pozwolą nam się z nim komunikować. Z kolei w Imienniku możemy poszukać inspiracji na imię dla nowego zwierzaka lub sprawdzić, kiedy nasz obchodzi imieniny! Tego dnia z pewnością zasługuje na dodatkowego smakołyka.

zPazurem.pl to portal dla wielbicieli zwierząt, którzy chcą się nimi opiekować jak najlepiej, poznając ich potrzeby oraz ucząc się ich zachowań. Wszystko opatrzone jest atrakcyjnymi grafikami, a strona jest czytelna i przejrzysta. Dla wszystkich właścicieli czworonogów to nieoceniona kopalnia wiedzy.

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*