Prezent to niespodzianka

[REKLAMA]

Grudzień to Świąteczny miesiąc. W tym czasie są przynajmniej dwie okazje, na które kupujemy prezenty: Mikołajki oraz wigilia Bożego Narodzenia. Znalezienie ciekawego prezentu przychodzi nam z coraz większym trudem. Czasy kiedy wszystkiego brakowało minęły bezpowrotnie, a nowy komplet zwyczajnych talerzy czy filiżanek już tak nie cieszy. Nie jest łatwo zgadnąć czy wujek lub kuzyn, z którym widzimy się między innymi z okazji świąt nie mają już najnowszej wersji płyty ich ulubionego zespołu.  Można próbować pytać „co chcesz na święta” ale przecież tak długo pakujemy prezent w ozdobny papier i kokardę właśnie po to aby pozostał niespodzianką czymś długo wyczekiwanym, na który czeka się z zapartym tchem aż do upragnionego momentu pojawienia się pierwszej gwiazdki na niebie. To właśnie wtedy przy śpiewie kolęd i świetle lampek nasze dzieci z niecierpliwością siedzą przy choince i dopominają się o otwarcie swoich NIESPODZIANEK. Pewnie niejeden dorosły gdyby nie powaga wieku siedział by tam razem z nimi i przebierał piękne pudełka tylko w jednym celu – aby znaleźć to co dzisiaj go zaskoczy. Podczas romantycznej kolacji organizowanej przez partnera/partnerkę nigdy nie wiemy co jeszcze nas zaskoczy, gdyby wszystko było jasne to nie było by żadnych większych emocji tylko nuda. To samo tyczy się prezentów.

Co więc można zrobić aby ta niespodzianka dla mamy czy taty była całkowicie niepowtarzalna, była czymś co wyciśnie łzę szczęścia z oka oraz rozpromieni uśmiech? Aby podarunek był aż tak poruszający serce powinien odnosić się do serca,.do emocji z jakimi osoba wiąże szczęśliwe wspomnienia i które chciała by przeżywać w każdej sekundzie swojego życia. Jeśli dostaniesz nowy model komputera, o którym kiedyś wspomniałeś pewnie na samym początku będziesz zadowolony. Co stanie się jednak z biegiem czasu? W jaki sposób będziesz patrzył na ten prezent po miesiącu, roku, dwóch, trzech. Czy cały czas będzie budził w Tobie takie same emocje czy też może z biegiem czasu coś się będzie zmieniać? Odpowiedź na te pytania są jasne!  Zwykłe rzeczy materialne nie dają nam długotrwałego poczucia szczęścia.

Właśnie dlatego rozwija się coraz to bardziej popularny nowy trend dzięki któremu możesz sprawić, że rzeczy codziennego użytku połączysz ze wspomnieniami. Dzięki temu za każdym razem gdy ktoś spojrzy na niepozorny przedmiot będzie odczuwał nieopisaną przyjemność z jego posiadania. Trend ten nazywa się personalizacją. To właśnie poprzez personalizację produktów możemy umieszczać wspomnienia z naszego życia na przedmiotach. Personalizacja ma charakter nie tylko emocjonalny ale również praktyczny. Przykładowo firma Youpibag zajmuje się między innymi tworzeniem personalizowanych pokrowców na laptopa. Dzięki personalizacji możemy stworzyć etui na wymiar co gwarantuje nam zawsze dobre dopasowanie pokrowca do naszego urządzenia. Wybierasz również dodatki do pokrowca takie jak kieszeń, rączkę czy pasek i za pomocą jednego kliknięcia tworzysz torbę na laptop. Projektujesz etui z twoim własnym wzorem, którym może być zdjęcie ale również dowolny tekst dzięki czemu jest niepowtarzalne i sprawia radość zawsze kiedy się na nie spojrzy. Kiedyś należało kupić albo konkretny dedykowany pokrowiec do konkretnego modelu laptopa albo chodzić z laptopem po sklepach i przymierzać różne pokrowce, firma Youpibag postawiła na wciąż rozszerzane możliwości w samodzielnym tworzeniu produktu pomijając wystawianie gotowych wzorów na sprzedaż, lista wzorów przedstawiona jest przede wszystkim by inspirować, a zamówione produkty tworzone są od podstaw dla każdego klienta. Dziś dzięki temu trendowi jaki jest personalizacja wszystko możemy zrobić z domu za pomocą jednego kliknięcia. Rozwój personalizacji przedmiotów codziennego użytku jest całkowicie nieunikniony. Każdy przecież chce aby świat go otaczający był bardziej jego światem !

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*