Titot kapcie – bezpieczeństwo, wygoda i design w jedny

[REKLAMA]

Titot to polska marka artykułów ręcznie robionych dla najmłodszych. Kapcie, odzież i dodatki szyte są w pracowni krawieckiej w Bytomiu, z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Wszystko zaczęło się, gdy młoda mama zauważyła, że w Polsce brakuje dobrych rzeczy dla dzieci i że sieci sklepów nie spełniają oczekiwań wielu rodziców. Postanowiła to zmienić, oferując rękodzieło klasy premium, ale w przystępnej cenie.

Titot kapcie idealne do przedszkola

Wybór kapci do przedszkola może być dla opiekuna nie lada wyzwaniem. Małe dziecięce stopy stale się kształtują, a tym samym dzieci polepszają swoje umiejętności motoryczne. Producenci marki zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by kapcie do przedszkola były lekkie, miękkie, by nic nie obcierało ani nie uwierało. Buciki Titot uszyto z naturalnych tkanin – na zewnątrz jest to oddychająca bawełna, natomiast w środku znajduje się tkanina bambusowa. Dzięki temu stopy się nie pocą się nawet podczas najbardziej angażującej zabawy. To jeszcze nie wszystko, bo znakiem charakterystycznym kapci Titot są miękkie i gładkie skórzane noski. Zapobiegają one przetarciom na palcach, ale też zdecydowanie dodają uroku.

Podeszwa to również skóra, która zapewnia całkowitą swobodę ruchów, dobrze izoluje od zimnego podłoża i jest antypoślizgowa. Nie trzeba obawiać się, że kapcie dla dzieci Titot zsuną się z pięty. Posiadają wygodną gumkę wokół kostki, dzięki czemu zawsze pozostają na swoim miejscu. Z pewnością każdy malec poradzi sobie z ich łatwym zakładaniem i zdejmowaniem.

Kapcie zaprojektowano w taki sposób, by pasowały na każdy kształt stopy. Cieszy również fakt, że produkty marki Titot można z powodzeniem prać w pralce, a tak naprawdę jest to nawet wskazane, by zachować należytą higienę oraz antypoślizgowe właściwości podeszwy.

Titotki odpowiednie także dla niemowląt

Titot można kupić nawet niemowlętom. Buciki dostępne są od rozmiaru 16 (dł. wkładki 11 centymetrów). Buciki niechodki Titot są odpowiednie na każdą porę roku, zapewniając dziecku odpowiedni komfort cieplny. Można je nosić nie tylko na skarpetkach, ale także na boso. Dodatkowo wspierają naturalność stopy na tyle, że sprawdzają się również podczas chodzenia. W Titotkach dziecko czuje w bucikach stabilnie, swobodnie porusza palcami i „chwyta” ziemię, a dzięki skórzanym podeszwie ma zwiększoną przyczepność, eliminując tym samym ryzyko poślizgu.

Jak widać kapcie Titot są praktyczne, ale i mają fajny design. Występują w różnych wersjach kolorystycznych.

Artykuł sponsorowany

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*