Nauka Nauka języka hiszpańskiego dla dzieci – to nie musi być trudne!

[REKLAMA]

Od bardzo dawna nauka języków obcych nie jest niczym nowych. Uczy się praktycznie każdy! Ciężko dziś spotkać dwudziestolatka nieposługującego się przynajmniej jednym językiem obcym. Dlatego w dzisiejszych czasach dobrze jest stawiać nie tylko na angielski, ale również na niemiecki czy naukę języka hiszpańskiego, którą można rozpocząć już od najmłodszych lat! Jak przekonać dziecko do nauki? Czy warto zapisać je na dodatkowe zajęcia w szkole językowej? Jak w ogóle uczyć się języka hiszpańskiego?

Nauka hiszpańskiego w domu

Uczyć zawsze możemy się w domu – to samo tyczy się naszych dzieci. Jeśli mają dość samozaparcia i my również mamy dozę cierpliwości – możemy rozpocząć domowe nauczanie. Z pomocą przyjdą nam chociażby płyty CD z nagraniami, które dołączone są do większości podręczników. Podzielone są często tematycznie oraz różnią się stopniem trudności. Pozwalają opanować nam język w takim stopniu, że się z nim osłuchujemy, zaczynamy załapywać akcent oraz wymowę.

Innym znakomitym sposobem są fiszki, które pomogą w nauce języka hiszpańskiego dzieci. Hiszpański dla początkujących nie jest wcale trudny! Za pomocą fiszek z łatwością pomożemy dziecku stawiać w nim pierwsze kroki. Sięgając po karteczkę możemy dowiedzieć się jak brzmi dane słowo w języku obcym i co ono oznacza „po naszemu”. Możemy też postawić na gry typu memory, które stworzymy własnoręcznie w domu lub na programy komputerowe. Zdecydowanie pomogą nam w nauce i opanowaniu słówek.

Nauka języka hiszpańskiego w szkole dla dzieci

Nauka w domu dla niektórych dzieci może być znakomitym rozwiązaniem, jednak dla innych znacznie lepszym rozwiązaniem będzie nauka języka hiszpańskiego dla dzieci poprzez zabawę. Często są to specjalne zajęcia z hiszpańskiego dla początkujących, które angażują maluchy ruchowo, dają masę radości i uśmiechu, a przy okazji przynoszą konkretne efekty w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Ofertę takich zajęć posiada łódzka szkoła Baby English Center. W szkole, wraz z profesjonalnymi nauczycielami hiszpańskiego, dzieci uczą się tego przepięknego, temperamentnego języka poprzez zabawę. Wysoka jakość zajęć prowadzi do tego, że zajęcia staną się przyjemnością dla każdego malucha. Kurs kierowany jest do trzech grup – zawsze dobrze jest znaleźć taką dopasowaną do wieku oraz stopnia zaawansowania naszego malca. W szkole Baby English Center nauka języka hiszpańskiego dla dzieci odbywa się w grupach:

  • 3-5 lat
  • 6 – 9 lat
  • 9 – 12 lat

Pełną ofertę takich zajęć znajdziesz na stronie szkoły Baby English Center lub przechodząc bezpośrednio tutaj: http://babyenglishcenter.pl/hiszpanskidladzieci/

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*