Niezwykłe zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

[REKLAMA]

Zabawki kreatywne to świetne zajęcie dla Twojego dziecka. Ćwiczą i wzbogacają wyobraźnię każdego malucha, z jej pomocą nabiera on większej sprawności manualnej, która jest niezbędna podczas nauki pisania. To bez wątpienia udana gwarancja radości i dobrej zabawy!

Z pomocą tych niebanalnych gadżetów dzieci mogą tworzyć np. piaskowe obrazki czy oryginalne mozaiki z koralików do prasowania. Zabawki kreatywne dla dzieci nie przynoszą gotowych rozwiązań, wymagają bowiem pomysłowości, inwencji twórczej i wyobraźni. Dzięki nim Twój maluch może zostać kimkolwiek chce – artystą, lekarzem lub konstruktorem. Pozwól mu oderwać się od rzeczywistości i odpłynąć w krainę fantazji.

Koraliki do układania prasowanki

 

Dzieci kochają prasowanki i trudno im się dziwić! To kreatywny zestaw zawierający kolorowe koraliki oraz specjalną podstawkę do układania na niej wzorów. Zabawa z koralikami to nowe spojrzenie na mozaikę! Idealna zabawa dla małych rączek do nauki precyzji i kreatywności. Na czym dokładnie polega ta zabawka kreatywna? Dziecko na specjalnych szablonach układa kolorowe koraliki, następnie całość z pomocą osoby dorosłej, należy przeprasować przez pergamin. Kolejno, wzór należy zdjąć z podstawki, pozostawić na około 2 minuty przycisnąć czymś ciężkim i nasza mozaika jest już gotowa. Utrwalone beadsy to świetna dekoracja dla dziecięcego pokoju, breloczek do plecaka lub pomysł na kreatywny obraz na ścianę.

Sprytna Plastelina Magnetyczna

Magnetyczna sprytna plastelina to unikalne, zapierające dech w piersiach właściwości. Ta amerykańska masa podbiła już serca polskich dzieci i trudno się temu dziwić! Plastelina rozciąga się, skacze, dowolnie kształtuje, a przy polu magnetycznym uruchamia swoje ukryte siły – nagle potrafi przyciągać i odpychać. Sprytną plastelinę można rwać, jak papier, odbijać jak piłeczkę kauczukowa, a w dodatku świeci plastelina świeci w ciemnościach! W każdej puszce jest około 100 gramów tej wyjątkowej plasteliny, której poszczególne kolory inaczej odbijają światło i są metaliczne.

Bunchems Pakiet rzepów Dinozaury

Bunchems to plastikowe rzepy, które łączą się ze sobą jak prawdziwe. Z ich pomocą możemy tworzyć rozmaite stworki i konstrukcje zgodnie z wyobraźnią dziecka lub wybranym wzorem. Pozwól swojemu dziecku stworzyć kreatywne dinozaury, które będą świecić w ciemności z kolekcji Bunchems!

Mozaika Fanta Color transparent

Fanta Color to kreatywna zabawka dla dzieci, w której tworzy się obrazki za pomocą plastikowych koralików-gwoździ. Z jej pomocą młody umysł ćwiczy wyobraźnię, sprawność manualną, koordynację oko-ręka, co niezwykle ważne jest przygotowując dziecko do nauki pisania. W zestawie kreatywnym znajdziemy 60 koralików, które wystarczy nam do odtworzenia obrazków z załączonych wzorów lub tych własnych. Zabawka polecana jest dla dzieci powyżej 4 lat.

Artykuł powstał przy współpracy z Księgarnią Internetową PWN.

1 komentarz

  1. Zdecydowanie polecamy tego typu rozwiązania. Uzyskujemy nie tylko zabawkę, która zajmie dziecko, ale dodatkowo korzystnie wpływa na rozwój innych obszarów, choćby poznawczych. Rozwijamy w ten sposób poprzez zabawę, inteligencję naszego dziecka, ciekawość świata – to wszystko ma później ogromny wpływ na zaangażowanie. W naszej fabryce misia również mamy przygotowane tego typu rozwiązania, aby wśród najmłodszych, nawet w trakcie imprezy urodzinowej, rozbudzić ich ciekawość.

  2. plastelina magnetyczna to świetna opcja, nie tylko zabawę mają dzieci, ale też dorośli 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*