Wyścigówka dla malucha – wózek dziecięcy Mercedes

[REKLAMA]

Wszystkich rodziców zwracających uwagę na styl, funkcjonalność i bezpieczeństwo wózków wybieranych dla swoich pociech z pewnością ucieszy wiadomość o wprowadzeniu na rynek nowej serii sygnowanej logo legendy motoryzacji – Mercedes-Benz. I tak jak w przypadku pojazdów tej marki, tak również najbardziej ekskluzywne spośród powstających we współpracy z firmą Hartan wózki dziecięce mają oznaczenie AMG, za którym kryje się specjalne wyposażenie i sportowy design.

Mercedes Aventgarde AMG – nowa jakość wózka dziecięcego

Aventgarde to odświeżona linia wózków w ofercie Hartan, której najnowsza gama oznaczana jest logiem AMG, nawiązując stylistycznie do usportowionych modeli marki Mercedes. Znajduje to odbicie w takich elementach jak felgi (wzór obręczy nawiązujący do fabrycznie stosowanych w samochodach AMG) czy materiał wykorzystany do poszycia siedziska (DINAMICA – stosowany jako fabryczne wykończenie foteli usportowionych modeli w gamie). Sportowy charakter wózka dla dzieci znajduje odbicie również w wykorzystanej kolorystyce – czarny kolor nadwozia połączony z czerwonymi elementami prezentuje się niezwykle dynamicznie i odważnie nawiązuje do sportowego dziedzictwa AMG, a w odmianie grafitowej wstawki są koloru zielonego, co bezpośrednio nawiązuje do super sportowego modelu AMG GT4.

Wózki dziecięce z serii Aventgarde AMG wyróżniają się nie tylko od strony wizualnej – wyjątkowe są również zastosowane rozwiązania techniczne i dodatki, które czynią z nich idealnych kompanów małych i wielkich podróży. Dzięki pokaźnych rozmiarów kołom wózek nie boi się również nieutwardzonych powierzchni, doskonale radzi sobie również z amortyzowaniem nierówności. Dodatkowe elementy przydatne podczas wypraw to hamulec postojowy, centralny system bezpieczeństwa, a o wygodę rodziców dba uchwyt o regulowanej wysokości. Jak to na sportowy pojazd z górnej półki przystało, w wózkach Aventgarde umieszczono pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które w połączeniu z poduszkami naramiennymi zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku.

Bezprecedensowy komfort – Twojego dziecka i Twój

Sportowe samochody Mercedes AMG łączą w sobie sportowy charakter i nieprzeciętne osiągi z wysokim poziomem komfortu – nie inaczej więc jest w przypadku wózków  wykorzystujących ich technologię. Płynnie regulowana pozycja siedziska (można ją wykonać jedną ręką), możliwość jego obracania, osłona przeciwsłoneczna, strefa wentylacji i rozkładana budka – między innymi takie rozwiązania dbają o komfort najważniejszego podróżnego. Oprócz standardowych rozwiązań można skorzystać również z licznych dodatków proponowanych przez producenta. Wśród nich można znaleźć składaną ultralekką gondolę, komponującą się kolorystycznie z konstrukcją wózka. Mimo kompaktowych rozmiarów wyposażono ją w specjalny materac Softline, który zapewnia maksymalną wygodę w komfortowych warunkach – swobodny przepływ powietrza sprawia, że nawet długie przebywanie w gondoli będzie komfortowe dla malucha.

Przy projektowaniu wózków AMG myślano jednak nie tylko o wygodzie dzieci, ale również ich rodziców. I tak pomiędzy akcesoriami opcjonalnymi znajdą oni między innymi wygodny plecak wykonany w nawiązującej do wózka stylistyce. Wyposażono go w liczne przegródki, co ułatwia zorganizowanie posiadanych przy sobie rzeczy – a ponadto jest bardzo wygodny w przenoszeniu, co zapewnia mocowanie przystosowane do uchwytu wózka.

Wózek dziecięcy AMG został tak zaprojektowany, by nawet posiadacze sportowych samochodów o niewielkim bagażniku, bez problemu mogli go w nim zmieścić (po złożeniu, które jest bardzo proste).

Odświeżone pozostałe modele linii Avatgarde

Wśród nowości przygotowanych na sezon 2020/2021 znajduje się nie tylko całkowicie nowa seria AMG, ale również odświeżono pozostałe modele linii Avatgarde. Również one zapewniają wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa (m.in. pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa), praktyczne osłony przeciwsłoneczne i perfekcyjną jakość wykonania. Wśród nowości znajdziemy nowe kolory – ognistą czerwień i Macchiato (wersja Hiacynt), szarość kontrastującą z zielenią (Selenit) i wariacje granatowych odcieni (Cavansit).

Niezależnie na który wózek Avantgarde się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że zyskujesz praktyczny, ładny i starannie wykonany wózek, a co najważniejsze – zapewniasz swojemu dziecku bezpieczne i komfortowe warunki podróży. Z tego właśnie słyną wózki Mercedes powstałe we współpracy z Hartan.

Więcej informacji o produktach firmy Hartan znajdziesz na stronie dystrybutora wózków Hartan Bambino Felice.

Bambino Felice
ul. Bolesławicka 19E
Warszawa – Bródno
tel. 22 814 16 89
tel. 698 638 930
https://www.bambinofelice.pl/

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*